Smoothie me shegë dhe molla

Lani të gjithë përbërësit. Merrni mollat dhe ndani në copa. Largoni bërthamat.
Qëroni shegën dhe merrni vetëm farat.
Më pas shtrydhini të gjithë blender dhe shijoni smoothien e freskët dhe të shëndetshëm!

Postuar nga
Shkurta
Postuar me
23/05/2017
¼
shegë
1 filxhan
boronice
1 filxhan
mana
1 mollë
jeshile
1
mollë e kuqe
Printo recetën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.