Smoothie rozë

Pini këtë smoothie në vend të mëngjesit dhe s’do ndjeni uri gjer në drekë

  1. Qëroni dhe preni në rriska bananen.
  2. Coptoni dredhëzat e ngrira.
  3. Fusni jogurtin bashkë me pemët në blender dhe përzini mirë për 15 sekonda.

Kjo smoothie përmban 200 kalori, 14 gram proteina, 5 gram fibra, 45 gram sheqer, 160 miligram sodium.

Postuar nga
Shkurta
Postuar me
08/05/2017
1 gotë
jogurt pa yndyrë
1
banane
1/2 e gotës
lëng portokalli
6
dredhëza të grira
Printo recetën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.