Smoothie me qumësht dhe fruta të ngrirë

Shpërlani frutat e ngrirë me ujë të ftohtë. Hidhni ata në blender (përzierës).

Shtoni qumështin, jogurtin dhe mjaltën.

Përzieni mirë e mirë për 30 deri në 1 minutë. Derdheni masën në gotë dhe shijojeni. Ju bëftë mirë!

Postuar nga
Shkurta
Postuar me
25/08/2017
2 gota
fruta të ngrirë (boronica, dredhëza, manaferra)
1 gotë
jogurt grek
1 lugë e madhe
mjaltë
1/3 e gotës
qumësht
Printo recetën

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.