Smoothie me pjeshkë dhe qumësht

Merrni një blender (përzierës) dhe hedhni pjeshkën e ngrirë në të.

Përzieni për 30 sekonda pastaj shtoni përbërësit e tjerë.

Përzieni edhe për një minutë më tepër dhe pastaj shërbejeni. Ju bëftë mirë.

Postuar nga
Shkurta
Postuar me
16/06/2017
1 filxhan
qumësht
2
pjeshka të ngrira të prera në copa
Pak mjaltë
Pak mentë për aromë (opsionale)
Printo recetën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.