Smoothie me pjeshkë dhe limon

Prisni pjeshkët në copa të vogla.

Më pas shtrydhni lëngun e limonit dhe hidheni në blender.

Shtoni aty frutat, mjaltën dhe copat e akullit.

Bluani përbërësit në blender për 30 sekonda deri sa të bëhet një masë e lëngshme homogjene.

Kjo pije shërbehet e ftohtë.

Postuar nga
Shkurta
Postuar me
18/07/2017
2
pjeshka
1
limon
1
banane
1 lugë e vogël
mjaltë
3
kube akull
Printo recetën

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.