Smoothie me xhenxhefil

Merrni ananazin dhe qërojeni. Priteni në copa dhe futeni në blender. Qëroni edhe xhenxhefilin dhe shtojeni tek ananasi.

Shtrydhni limonin dhe lëngun e tij derdheni tek përbërësit e tjerë. Shtoni edhe menten dhe përzijeni fort.  Sa më e ftohtë që pihet pija aq më efektive do jetë në humbjen e peshës.

Postuar nga
Shkurta
Postuar me
18/07/2017
Ananas
Xhenxhefil
Limon
Gjethe mente
Printo recetën

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.