Smoothie me boronica

Merrni përbërësit dhe derdhni me rradhë në blender (përzierës).

Përzieni mirë për rreth 2 minuta.

Shërbejeni të zbukuruar me boronica mbi.

Nëse preferoni që smoothie juaj të jetë më pak e dendur, shtoni dy kube akulli teksa e përzieni.

Postuar nga
Shkurta
Postuar me
19/06/2017
1 gotë
boronica (të freskëta ose të ngrira)
1.5 gota
jogurt
1/2 gotës
qumësht me pak yndyrë
1 lugë e madhe
mjaltë
2 lugë të mëdha
tërshërë
Printo recetën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.