Smoothie me Ananas

Kombinoni të gjithë përbërësit në një mikser për copëtimin e frutave.

Sigurohuni që ananasi të jetë në fund.

Përziejeni për afërsisht 45 sekonda, deri sa të bëhet i lëngshëm.

Ky smoothie preferohët si pije freksuese, por edhe ju jep energjinë e duhur që ta filloni ditën mirë dhe është zëvendësim i shëndetshëm i kafesë të mëngjesit.

Ju bëftë mirë!

Postuar nga
Shkurta
Postuar me
25/07/2017
2 gota
ananas të ngrirë të copëtuar
1/4 e filxhanit
çaj të gjelbërt
1/2 filxhanit
qumësht kokosi
Disa copëza spinaq
8
gjethe mentë
Printo recetën

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.