Smoothie me majdanoz dhe spinaq

Lani spinaqin, trangullin dhe karrotën.
Coptoni dhe hidhni në blender.
Shtoni majdanozin dhe gjethet e mentës. Përzini fort për 30 sekonda.
Shtoni ujin dhe përzini edhe për një tjetër minutë.
Ju bëftë mirë!

Postuar nga
Shkurta
Postuar me
25/05/2017
1 filxhan
spinaq
1/2 filxhan
majdanoz
1/4
trangull
1/2
karrotë
2
gjethe mente
1 1/2 filxhan
ujë
Printo recetën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.