Smoothie me kivi dhe karrotë

Lani dhe qëroni të gjitha frutat.
Coptoni në copa jo shumë të vogla dhe hidhni në blender. Bluani mirë e mirë.
Nëse doni të keni një masë më të hollë atëherë shtoni 1/3 e gotës ujë.
Shijojeni!

Postuar nga
Shkurta
Postuar me
24/05/2017
1
mango
1
kivi
1
karrotë e madhe
Printo recetën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.