Smoothie e gjelbërt për detoksifikim

  1. Lani spinaqin.
  2. Futeni në blender dhe shtojani tërë përbërësit e tjerë.
  3. Përzieni fort e fort dhe pastaj shërbejeni.
  4. Nëse dëshironi mund t’i shtoni dy tre kube akull.
  5. Kjo pije ndihmon në detoksifikimin e trupit tuaj. Ju bëftë mirë!
Postuar nga
Shkurta
Postuar me
23/06/2017
3 gota
spinaq
1 gotë
me banane të coptuar të ngrirë
gjethe minti
1/2 e lugës së madhe
xhenxhefil i bluar
1 lugë e madhe
fara të zeza
lëngu i një gjysmë limoni
Printo recetën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.