Smoothie me banane dhe rrush

Pastrohen priten dhe bluhen në blender të gjithë frytat.
Më pastaj shtojmë jogurtin dhe tërshërën ën blender dhe i bluajmë sërish. Smoothie servohet e zbukuruar me rriska dardhe mbi. Ju bëftë mirë!

Postuar nga
Shkurta
Postuar me
17/07/2017
1/3 e gotës
tërshërë
1
banane
kokrra rrushi
5
bajame të coptuara
1/2 e gotës
jogurt
1
mollë
1
dardhë
Printo recetën

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.