Smoothie me banane, çokollatë dhe gjalpë kikiriku

  1. Në fillim merrni bananen, qërojeni dhe priteni në feta, pastaj pastroni spinaqin.
  2. Merrni një përpunues ushqimesh apo blender për t’i bluar këta përbërës së bashku, dhe bluani derisa të kombinohen.
  3. Me kaq smoothie është gati. Ju bëftë mirë!
Postuar nga
Shkurta
Postuar me
04/07/2017
355 ml
ujë, qumësht ose jogurt
2 lugë të mëdha
pluhur çokollate
1
banane
1 gotë
spinaq
2 lugë gjelle
gjalpë kikiriku
1 lugë gjelle
pluhur kakaoje
Printo recetën

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.