Sallatë me pulë

Coptoni pulën, vezët e ciera, qepën dhe trangujt.

Merrni të gjithë përbërësit dhe derdhni në një enë të thellë.

Përzieni mirë e mirë.

Shërbejeni me bukë të thekur dhe oriz. Ju bëftë mirë!

Postuar nga
Shkurta
Postuar me
20/06/2017
2
gjokse pule të zier
2
vezë të ziera
4
tranguj të vegjël turshi
1/2
e qepës e coptuar
1/3 e gotës
majonez
1 lugë e vogël
mustardë
1 lugë e vogël
uthull e bardhë
1 lugë e vogël
koriandër
kripë
piper
Printo recetën

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.