Receta e ditës

Bukë indiane Naan

Sunday, 19 August 0 (0)

Salca Beshamel

Friday, 6 October 0 (0)

Torte Oreo

Friday, 6 October 0 (0)

Sarme Japrak

Friday, 6 October 0 (0)

Keçap shtëpie

Thursday, 5 October 0 (0)

Torte me lajthia

Thursday, 28 September 0 (0)

Torte me vishnje

Friday, 22 September 0 (0)

Gjyveç Italian me mish

Friday, 22 September 0 (0)

Domate turshi

Tuesday, 19 September 0 (0)

Lakra turshi (Rasoj)

Thursday, 24 August 0 (0)

Pasta me perime

Friday, 18 August 0 (0)

Sallatë me patate dhe majonez

Thursday, 17 August 0 (0)

Mëngjes me patate

Wednesday, 9 August 0 (0)

Patate me spinaq

Tuesday, 1 August 0 (0)

Kek me banane dhe karamel

Thursday, 27 July 0 (0)

Simite me susam

Monday, 24 July 0 (0)

Kifle të shpejta me djathë

Monday, 17 July 0 (0)

Tortë me Patate

Monday, 17 July 0 (0)

Kollpite Kumanove me djathë

Wednesday, 12 July 0 (0)

Torte piramidë

Tuesday, 11 July 0 (0)

Pasta Karbonara

Monday, 10 July 0 (0)

Fasule në mënyrën turke

Monday, 10 July 0 (0)

Turshi me vaj

Friday, 7 July 0 (0)

Raffaello

Wednesday, 5 July 0 (0)

Tortë e zezë

Tuesday, 4 July 0 (0)

Petulla Korçe

Friday, 30 June 0 (0)

Kek me patate dhe vezë

Friday, 30 June 0 (0)